RISHTOVKA-AGRO
УГОДА
КОРИСТУВАЧА

Надаючи свої персональні дані, ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності та даєте свою згоду на обробку своїх персональних даних на умовах, викладених у цьому документі. Згода на обробку персональних даних надається у момент оформлення замовлення або надсилання форми зворотного зв'язку на сайті https://rishtovka-agro.com.ua.

ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.

Користувач дає свою згоду на обробку його персональних даних, у тому числі на будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, використання та розповсюдження (передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.
Оператор може обробляти такі персональні дані Користувача:
- Прізвище ім'я по батькові.
- Електронна адреса.
- Номери телефонів.
А також проводити збір та обробку знеособлених даних про відвідувачів (в т.ч. файлів cookie) за допомогою сервісів інтернет-статистики (Гугл Аналітика та інших).

Користувач сайту https://rishtovka-agro.com.ua також дає згоду на інші дії, які може здійснювати компанія з його персональними даними у письмовій (паперовій), електронній та іншій формі.

Персональні дані Користувачів Сайту обробляються компанією ТОВ «С.С.Скафолдінг» з метою:

- зв'язки з Користувачем, уточнення деталей на замовлення та своєчасну доставку замовлення;
- збору статистичної інформації щодо роботи Сайту для її обробки та використання при впровадженні нових сервісів та послуг, нововведень та покращень;
- для консультування та інформування користувачів щодо продукції, що надається, наданих послугах, а також для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству України.
Відповідно до вимог чинного законодавства України Компанія може розкривати частину даних Користувача третім особам з метою пов'язаних з їх законними правами та повноваженнями, у тому числі державним органам та установам.
Використання персональних даних у історичних, статистичних чи наукових цілях здійснюється виключно у знеособленому вигляді. Використання персональних даних Користувача у знеособленому вигляді не потребує його додаткової згоди.

Компанія зберігає за собою право зв'язуватися з Користувачем: надсилати інформаційні повідомлення на електронну та фізичну адресу, зазначену у формах зворотного зв'язку, а також надсилати повідомлення на мобільний телефон Користувача.
Інформація технічного характеру, що міститься в системі, наприклад, ip-адреси, відповідно до загальних правил інтернет-повідомлень, використовується Компанією в цілях, пов'язаних з обслуговуванням мережевого обладнання, а також для агрегації загальної статистичної, демографічної інформації (наприклад, регіон, якого було здійснено з'єднання користувачем).

Компанія не збирає дані про расове чи етнічне походження, політичні, релігійні чи світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також дані щодо здоров'я або статевого життя Користувачів.

Користувачеві забороняється надавати інформацію до цієї Угоди або права третіх осіб, що порушує, зокрема, інформація не повинна містити:
- вульгарних, образливих виразів;
- дані, що порушують особисті права чи права інтелектуальної власності третіх осіб;
- Особисту або ідентифікуючу інформацію про інших осіб без явно вираженої згоди цих осіб;
- хибну інформацію, що вводить в оману;

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ОПЛАТА

Оформлення замовлення провадиться на сайті https://agro-west.in.ua шляхом заповнення відповідних форм.
Користувач зобов'язується ознайомитись із цінами на продукцію Компанії, розміщених на Сайтах, після чого може оформити замовлення. Кожне замовлення узгоджується із замовником за допомогою телефонного зв'язку або ін.
Доставка здійснюється за рахунок Клієнта або за домовленістю. Вартість доставки залежить від погодженого перевізника та умов доставки.
Оплата провадиться двома способами: безготівковим переказом коштів на розрахунковий рахунок компанії або готівкою при отриманні у відділенні перевізника чи кур'єру.

ПОЛІТИКА ДІЇ УГОДИ

Ця Угода набирає чинності з моменту прийняття умов використання Користувачем сайту та діє безстроково.

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО УГОДИ

Угода може бути змінена Компанією без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її розміщення в мережі Інтернет за вказаною в цьому абзаці Угодою адресою https://rishtovka-agro.com.ua/user_agreement, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

ІНШІ УМОВИ
Інформаційні повідомлення, призначені для широкого кола Користувачів, публікуються на Сайті та/або розсилаються на електронну адресу Користувачів, які підтвердили свою згоду на отримання таких повідомлень у процесі публікації оголошень/реєстрації на відповідному Сайті.
Користувачі мають право відмовитися від отримання інформаційних повідомлень на свою електронну адресу у будь-який момент, надіславши відповідний лист на пошту agro-west@gmail.com.

Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, які не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України. Усі можливі суперечки, що випливають із відносин, регульованих цією Угодою, вирішуються у порядку, встановленому законодавством України, за нормами українського права.